Hızlı Destek

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aPazartesi-Cuma: 9:00/18.00

icon_widget_image Dudullu OSB Mah. DES-117 Sk. C 28 Blok No: 12 Ümraniye/İstanbul icon_widget_image +90 216 807 0 806 icon_widget_image [email protected]
+90 216 807 0 806 [email protected] Pzt - Cum 9:00 - 18:30, Pazar - KAPALI

TSUBAKI

Pin Gear Drive

Tsubaki Pin Dişli Tahrik Üniteleri dişli kremayer ve pinyonun yerini alacak yeni tip bir şanzıman ünitesidir. Bir pinli çark ve kremayer ile benzersiz diş profiline sahip bir dişliden oluşan Pimli Dişli Tahrik Üniteleri, döner ve doğrusal tahrikler için sınırsız tasarım olanakları sunar.

Tsubaki Pimli Dişli Tahrik Üniteleri, kolay kurulum için bölümlü bir sistem kullanırken kaba montaj hassasiyetine de izin verir. Pim dişlileri biraz hareket alanı olan modüller olarak tasarlanmıştır. Pimli çarklar ve kremayerler arasındaki doğru denge, bunların büyük aktarım torku üretmesine olanak tanır.

Ayrıca sistem büyük ekipmanlarda da kullanılabilir. Sadece tekerlek segmentlerinin sayısını artırarak büyük ekipman tahriklerinde kullanıma olanak sağlayabilirsiniz. Büyük boyutlu Pimli Dişli Tahrik Üniteleri çelik endüstrisi uygulamaları için mükemmeldir. Maliyet ve teğetsel kuvvet açısından büyük dişlilerden daha iyi performans gösterirler.

Tsubaki Pimli Dişli Tahrik Üniteleri ayrıca su, asitler veya alkalilerle temas gibi aşındırıcı ortamlarda kullanılabilen eksiksiz bir paslanmaz çelik serisi (S Serisi) serisinde de mevcuttur.

Özellikler

(Detay için tıkla)

Lobut rafında ve lobut çarkında kullanılan tüm pimler içi boş pimlerdir ve bu sayede üniteyi delikleri kullanarak kolayca monte edebilirsiniz.

Rafların birleştirilmesiyle eğim mesafesi korunabilir ve ünite bağlanabilir, böylece uzun mesafeli doğrusal sürücülere olanak sağlanır.
Büyük makineler için pimli çarklar bölümler halinde monte edilir, bu nedenle bölümlerin birleştirilmesiyle büyük çaplı pimli çarklar elde edilebilir.

Uygulama Alanları

(Detay için tıkla)