Hızlı Destek

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aPazartesi-Cuma: 9:00/18.00

icon_widget_image Dudullu OSB Mah. DES-117 Sk. C 28 Blok No: 12 Ümraniye/İstanbul icon_widget_image +90 216 807 0 806 icon_widget_image [email protected]
+90 216 807 0 806 [email protected] Pzt - Cum 9:00 - 18:30, Pazar - KAPALI
Image Alt

Hakkımızda

2C Endüstri olarak; hareket sistemlerine dayanan tüm sektörlerde çevre dostu ve teknolojik ürünlerle, makinelerinizin çalışma kapasitesini en üst seviyeye çıkarıyoruz. Güçlü stoğumuzla, ihtiyacınıza özel yaratıcı çözümler sunarak, tüm mekanik ve elektromekanik alanlarda işinize değer katmayı hedefliyoruz. Sektörünüze ait olası hareket sistemleri açıklarını gerek bilgi birikimimiz ile projelendiriyor; gerek nokta atışı, mevcut sistemlerinize uyarlanabilir ürünlerimiz ile dolduruyoruz.

Çözüm odaklı yaklaşımımızla projelendirme ve imalat sürecini en kısa sürede tamamlayıp ihtiyaçlarınızı hızla karşılıyoruz. Satış öncesi ve sonrasında yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışımızla çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Projelendirme

Explore the features

General Contract

Explore the features

Project Planning

Explore the features

Refurbishment

Explore the features

Interior Design

a

Anahtar Teslim Proje Yönetimi

Projenizi yakından inceliyor ve ihtiyacınıza özel ürün seçimi yaparak uygulamanıza yüksek verimli bir hareket kabiliyeti kazandırıyoruz.