Hızlı Destek

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aPazartesi-Cuma: 9:00/18.00

icon_widget_image Dudullu OSB Mah. DES-117 Sk. C 28 Blok No: 12 Ümraniye/İstanbul icon_widget_image +90 216 807 0 806 icon_widget_image [email protected]
+90 216 807 0 806 [email protected] Pzt - Cum 9:00 - 18:30, Pazar - KAPALI

TSUBAKI

LiniSpeed Jack

LiniSpeed ​​Jakı, yüksek hızlı, yüksek frekanslı işlemler ve alçak zemin özellikleri sağlayan yenilikçi bir jaktır. Ekipman üretkenliğini artırmaya yardımcı olmak için yüksek hızda çalışma (maksimum 200 mm/s) ve izin verilen maksimum %100 ED saatlik yükleme hızına ulaşır. Artan çalışma hızına rağmen önceki jaklardan daha küçük boyutlarda mevcuttur. Ayrıca yeni tasarımı sayesinde daha kompakt ekipmanlara katkıda bulunmaya yardımcı olmak için alçak zemin özelliklerine olanak tanır.

Özellikler

(Detay için tıkla)

Geleneksel krikolar 120 mm/s’nin üzerinde yüksek hızda çalışma sağlayamıyordu. Üstelik hız ne kadar yüksek olursa, boyutu da o kadar artırmanız gerekir.
Linispeed Krikoları, 200 mm/sn’lik yüksek hızlı operasyonlarda büyük yükleri boyutta herhangi bir artış olmadan taşıyabilen nominal bir itme kuvveti sağlar.

Linispeed Kriko, bilyeli somunu dişli kutusu içine dahil ederek kompakt bir tasarıma sahiptir ve somun yüksekliğinden kaynaklanan ölü alanı azaltarak daha düşük yükseklikte bir tasarıma olanak tanır. Bu, kullanıcıların ekipmanın genel yüksekliğini azaltmasına ve kaldırma için daha fazla alan yaratmasına olanak tanır.

Daha önce çukurların gerekli olduğu ortamlarda artık çukursuz çalışma sağlanabiliyor.

Linispeed Krikoları, izin verilen saatlik yük oranı için maksimum %100 ED’ye ulaşır ve sürekli çalışma sağlayarak ekipmanın üretkenliğinin artmasına büyük katkı sağlar.

Ayrıca, yüksek frekanslı sürüşü takip eden bilyalı vidanın beklenen hareket mesafesine ulaşılır.

Linispeed Jaklar aynı kolay kuruluma ve senkronize çalışma kolaylığına sahipken, yüksek hızlı, yüksek frekanslı işlemlere ve daha düşük yüksekliğe olanak tanır.
Ayrıca yüksek hızlı girişleri sayesinde motorların ve kaplinlerin kompakt hale getirilmesine yardımcı olabilirler.

Uygulama Alanları

(Detay için tıkla)