Hızlı Destek

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aPazartesi-Cuma: 9:00/18.00

icon_widget_image Dudullu OSB Mah. DES-117 Sk. C 28 Blok No: 12 Ümraniye/İstanbul icon_widget_image +90 216 807 0 806 icon_widget_image [email protected]
+90 216 807 0 806 [email protected] Pzt - Cum 9:00 - 18:30, Pazar - KAPALI

TSUBAKI

Zincir

Lambda

Tsubaki'nin Lambda Zincirleri sektörde özel yağ emdirilmiş burç kullanan ilk zincirdi. Tsubaki Lambda Lube Free zincirinin 6. nesli standart olarak NSF-H1 gıda sınıfı yağlayıcı emdirilmiş burçla birlikte sunulur, bu da onu gıda endüstrisindeki uygulamalar için mükemmel şekilde uygun hale getirir.

Tsubaki’nin Lambda Zincirleri sektörde özel yağ emdirilmiş burç kullanan ilk zincirdi. 1988’deki lansmanlarından bu yana, çeşitli endüstriler ve uygulamalar için benimsendiler ve performansları yüksek puan aldı. Tsubaki, müşterilerin maliyetleri düşürmelerine yardımcı olan geniş bir yağlama gerektirmeyen, uzun ömürlü ürün yelpazesine sahiptir.

 

Teknik Tablo Görüntüle

Bir numaralı Lambda Zincirini 1988 yılında pazara sunduktan on yıl sonra Tsubaki, yağlamasız zincir performansında çıtayı daha da yükseğe çıkaran yenilikçi bir teknoloji geliştirdi. Kullanıcıya X-Lambda’nın sağladığı faydalar, artan üretkenlik, azaltılmış bakım ve daha temiz bir çalışma ortamı anlamına gelir.

Katalog Görüntüle
Tsubaki’nin Lambda Zincirleri sektörde özel yağ emdirilmiş burç kullanan ilk zincirdi. 1988’deki lansmanlarından bu yana, çeşitli endüstriler ve uygulamalar için benimsendiler ve performansları yüksek puan aldı. Tsubaki, müşterilerin maliyetleri azaltmasına yardımcı olan geniş bir yağlama gerektirmeyen, uzun ömürlü ürün yelpazesine sahiptir.

Teknik Tablo Görüntüle
Zincir

Neptune

Operasyonunuz ister hijyenik bir ortam gerektirsin, ister aşındırıcı kimyasallara maruz kalsın, ister aşırı sıcaklıklara maruz kalsın, ister dondurucudan geçsin, dış mekana maruz kalsın veya aşırı nemden etkilensin: özel olarak tasarlanmış ve test edilmiş zincirlerimiz mevcut zincirlerinizden daha uzun süre dayanacak ve katkıda bulunacaktır. uygun maliyetli bir uygulama.

BS Neptune™ Zinciri, özel bir yüzey işlemine tabi tutulmuş bir Tsubaki BS zinciridir. Bağlantı plakaları, burçlar ve yatak pimleri, çalışma veya çevre koşullarından maksimum koruma sağlamak amacıyla iki aşamalı özel bir katmana sahiptir. (Yaylı klipsler SUS301’dir). Neptune™ silindirleri, aşındırıcı koşullara ve silindir ile dişli arasındaki şiddetli dinamik temasa dayanacak şekilde tasarlanmış özel bir kaplamaya sahiptir. Bu zincir alkali temizliğe tabi uygulamalarda, deniz suyu, asit-yağmur ve diğer olumsuz hava koşullarına maruz kalan ortamlarda kullanıma uygundur. Bu zincir, RoHS√ tarafından düzenlendiği üzere Altı Değerlikli Krom, Kurşun, Kadmiyum ve Cıva gibi kimyasal açıdan tehlikeli hiçbir madde içermez. Kilowatt değerleri, -10°C ila +150°C çalışma sıcaklığı aralığına sahip ilgili BS zincirininkilerle aynıdır. +60°C’nin üzerinde özel yüksek sıcaklıkta yağlama gerekir. Elbette BS Lambda Neptune™ zinciri de mevcuttur.

Teknik Tablo Görüntüle
Tsubaki’nin Lambda Zincirleri sektörde özel yağ emdirilmiş burç kullanan ilk zincirdi. 1988’deki lansmanlarından bu yana, çeşitli endüstriler ve uygulamalar için benimsendiler ve performansları yüksek puan aldı. Tsubaki, müşterilerin maliyetleri azaltmasına yardımcı olan geniş bir yağlama gerektirmeyen, uzun ömürlü ürün yelpazesine sahiptir. BS Lambda Neptune™ Zinciri, özel bir yüzey işlemine tabi tutulmuş bir Tsubaki BS Lambda zinciridir. Bağlantı plakaları, çalışma veya çevre koşullarından maksimum koruma sağlamak amacıyla uygulanan iki aşamalı özel bir katmana sahiptir. (Yaylı klipsler SUS301’dir). Hem BS Lambda Neptune™ silindirleri hem de pimleri, aşındırıcı koşulların yanı sıra silindir ile dişli arasındaki şiddetli dinamik temasa dayanacak şekilde tasarlanmış özel bir kaplamaya tabi tutulmuştur. Bu zincir alkali temizliğe tabi uygulamalarda, deniz suyu, asit-yağmur ve diğer olumsuz hava koşullarına maruz kalan ortamlarda kullanıma uygundur. Bu zincir, RoHS√ tarafından düzenlendiği üzere Altı Değerlikli Krom, Kurşun, Kadmiyum ve Cıva gibi kimyasal açıdan tehlikeli hiçbir madde içermez. Kilowatt değerleri, -10°C ila +150°C çalışma sıcaklığı aralığına sahip ilgili BS zincirininkilerle aynıdır. +60°C’nin üzerinde özel yüksek sıcaklıkta yağlama gerekir.

Teknik Tablo Görüntüle
ANSI Neptune™ Zinciri, özel bir yüzey işlemine tabi tutulmuş bir Tsubaki ANSI zinciridir. Bağlantı plakaları, burçlar ve pimler, çalışma veya çevre koşullarından maksimum koruma sağlamak amacıyla iki aşamalı özel bir katmana sahiptir. (Yaylı klipsler SUS301’dir). Neptune™ silindirleri, aşındırıcı koşullara ve silindir ile dişli arasındaki şiddetli dinamik temasa dayanacak şekilde tasarlanmış özel bir kaplamaya sahiptir.

Teknik Tablo Görüntüle
Tsubaki’nin Lambda Zincirleri sektörde özel yağ emdirilmiş burç kullanan ilk zincirdi. 1988’deki lansmanlarından bu yana, çeşitli endüstriler ve uygulamalar için benimsendiler ve performansları yüksek puan aldı. Tsubaki, müşterilerin maliyetleri azaltmasına yardımcı olan geniş bir yağlama gerektirmeyen, uzun ömürlü ürün yelpazesine sahiptir. ANSI Lambda Neptune™ Zinciri, özel bir yüzey işleminden geçmiş bir Tsubaki ANSI Lambda zinciridir. Bağlantı plakaları, çalışma veya çevre koşullarından maksimum koruma sağlamak amacıyla uygulanan iki aşamalı özel bir katmana sahiptir. (Yaylı klipsler SUS301’dir). Hem ANSI Lambda Neptune™ silindirleri hem de pimleri, aşındırıcı koşulların yanı sıra silindir ile dişli arasındaki şiddetli dinamik temasa dayanacak şekilde tasarlanmış özel bir kaplamaya tabi tutulmuştur. Bu zincir alkali temizliğe tabi uygulamalarda, deniz suyu, asit-yağmur ve diğer olumsuz hava koşullarına maruz kalan ortamlarda kullanıma uygundur. Bu zincir, RoHS√ tarafından düzenlendiği üzere Altı Değerlikli Krom, Kurşun, Kadmiyum ve Cıva gibi kimyasal açıdan tehlikeli hiçbir madde içermez. Kilowatt değerleri, -10°C ila +150°C çalışma sıcaklığı aralığına sahip ilgili BS zincirininkilerle aynıdır. +60°C’nin üzerinde özel yüksek sıcaklıkta yağlama gerekir.

Teknik Tablo Görüntüle