Hızlı Destek

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aPazartesi-Cuma: 9:00/18.00

icon_widget_image Dudullu OSB Mah. DES-117 Sk. C 28 Blok No: 12 Ümraniye/İstanbul icon_widget_image +90 216 807 0 806 icon_widget_image [email protected]
+90 216 807 0 806 [email protected] Pzt - Cum 9:00 - 18:30, Pazar - KAPALI

TSUBAKI Nakashıma

Ray ve Araba

Zincirler

Zincir tipi yelpazemiz güç, aşınma performansı, sürtünme, NVH, ağırlık, alan ve maliyet açısından tamamen optimize edilmiştir. Bu, uygulama ne olursa olsun, küresel müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamaya uygun ideal bir zincir sunabilmemizi sağlar.
(Detay için tıkla)

8 mm ve 9,525 mm hatvelerde mevcut olan Tsubaki 8 mm makaralı zincir, dünyadaki en popüler zincirdir ve güç ile NVH performansının ideal bir kombinasyonunu sunar.

Soğuk dövme burçlarla Tsubaki burç zincirleri, ağır yük koşullarında mükemmel mukavemet ve aşınma performansı sağlar. 7mm, 8mm ve 9.525mm aralıklarda mevcuttur.

6,35 mm ve 8 mm hatveli olarak mevcut olan Tsubaki sessiz zincirleri, en zorlu modern benzinli motor ortamlarıyla başa çıkmak için geliştirilmiş dayanıklılık özellikleriyle mükemmel NVH performansı sunar.

Gergiler

Tsubaki gergileri çeşitli malzeme ve tasarımlarda üretilebilir. Bunlar her özel uygulamaya uyacak şekilde tamamen optimize edilmiştir.

Tasarım yelpazemiz ve uzmanlığımız, tüm gergilerimizin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde gürültü, zincir gerginliği, performans, ağırlık ve maliyet açısından optimum çözümler sunmasını sağlar.

Kaldıraçlar ve Kılavuzlar

Tsubaki kolları ve kılavuzları tüm uygulamalara yönelik çeşitli malzemelerden mevcuttur; çelik, alüminyum, plastik ve cam takviyeli plastik dahil.

Ürün yelpazemiz, düşük sürtünmeli, düşük CO2'li ve yüksek tasarruflu motorlara yönelik giderek artan gereksinimleri karşılamak amacıyla ağırlık, paket alanı, maliyet, dayanıklılık ve sürtünme iyileştirmeleri için optimizasyon sunar.

Dişliler

Dişlilerimiz toz metal (sinterlenmiş), ince kesilmiş veya tamamen işlenmiş gibi çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Ayrıca performansı daha da artırmak için çeşitli yüzey ve ısıl işlem prosesleri de sunuyoruz.

Tüm dişlilerimiz, maksimum zincir kavrama NVH performansı sağlayacak şekilde dikkatle tasarlanmış ve optimize edilmiş diş profillerine sahiptir.