Hızlı Destek

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aPazartesi-Cuma: 9:00/18.00

icon_widget_image Dudullu OSB Mah. DES-117 Sk. C 28 Blok No: 12 Ümraniye/İstanbul icon_widget_image +90 216 807 0 806 icon_widget_image [email protected]
+90 216 807 0 806 [email protected] Pzt - Cum 9:00 - 18:30, Pazar - KAPALI

TSUBAKI Nakashıma

Özelleştirilmiş Çözümler

customized_solutions_img01

Medikal Ürünler

Plastik tüplerin, petri kaplarının ve diğer tek kullanımlık plastik malzemelerin yüksek kalitede, rekabetçi fiyatla enjeksiyonla kalıplanması konusunda uzmanız. Sıkı tolerans, özel renk, berraklık veya ışık geçirgenliği ve partiden partiye bütünlüğün çok önemli olduğu ileri becerilere sahip, son teknoloji enjeksiyon kalıplama ve temiz oda teknolojisini kullanıyoruz. Bazı özel enjeksiyonla kalıplanmış plastik parçalar, Sınıf 8 Uyumlu, ISO 13485:2016 Sertifikalı, FDA kayıtlı temiz odamızda üretilebilir. Tıbbi teşhis testleri ve cihazları için genel ISO 9001:2015 katı plastik top üretimi, 1/16” ile 1” çap arasında tipik boyut aralığında OEM spesifikasyonlarına göre üretilmektedir. Belirli bir uygulama için en uygun malzeme, boyut, boyut ve yüzey özelliklerini belirlemek amacıyla tasarım mühendislerinize ürün seçiminde yardımcı olacağız. Tsubaki Nakashima medikal ürünler sayfasını inceleyin  

customized_solutions_img02

Katı Plastik Küreler

Katı plastik toplar, metal toplara hafif bir alternatiftir. Metalin ağırlığının 1/6'sından az ve ? alüminyumun ağırlığı, plastik malzeme formülasyonlarındaki ilerlemeler ve termoplastik ürünler, bazı uygulamalarda metalden bile daha iyi performans gösterebilir. Toplar hafiflik, gürültü azaltma, korozyon direnci veya renk gerektiren uygulamalarda kullanılabilir. Yaygın uygulamalar hafif rulmanlar, çek valfler ve tapa bilyalarıdır.

customized_solutions_img03

Meteoroloji Ürünleri

Birleşik Krallık'taki tesisimiz TN-UK, tüm endüstrilerdeki en zorlu mühendislik gereksinimlerini karşılayan çeşitli malzemelerden özel olarak üretilmiş bilyalar kullanan metroloji ürünlerinin üretimi ve tasarımına adanmıştır. Metroloji dünyasındaki form maddeleri ve TN-UK tarafından üretilen bilyalar maksimum 0,08 μm hatayla tedarik edilebilmektedir. TN-UK, dünyanın en büyük metroloji OEM'lerinden bazılarının güvenilir tedarikçisidir.

Ürünler şunları içerir:

Koordinat ölçüm makinelerinin ve takım tezgahlarının ayarlanması için CMM Referans Topları hem temaslı hem de temassız.
UKAS Kalibrasyonu, laboratuvarımız, 1 mm’den 60 mm’ye kadar olan toplar için UKAS akredite kalibrasyon laboratuvarımız No. 0102 aracılığıyla UKAS sertifikalı ölçüm sağlayabilir ve ±0,00025 mm kadar doğru bir ölçüm belirsizliği sunabilir.
Sert malzemelerde özel tasarım yüzey taşlama ve EDM kıvılcımı.
Konum fikstürleri, mastarlar ve interferometreler için çeşitli stillerde sağlanan Takım Topları.
Taşınabilir ölçüm kolları için Bilyalı Problar.
Dar alanları ve iç delikleri ölçmek için Küresel Bilyalı Tapa Göstergeleri.
Özel Tungsten Karbür ve Seramik bilye üretimi.

customized_solutions_img04

Cam Küreler

Orijinal malzemeden başlayarak entegre bir üretim sistemi kurduk. Çelik bilya üretim teknolojilerimizi bu sisteme uygulayarak sizlere düşük fiyata yüksek kaliteli ürünler sunabiliyoruz.