Hızlı Destek

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aPazartesi-Cuma: 9:00/18.00

icon_widget_image Dudullu OSB Mah. DES-117 Sk. C 28 Blok No: 12 Ümraniye/İstanbul icon_widget_image +90 216 807 0 806 icon_widget_image [email protected]
+90 216 807 0 806 [email protected] Pzt - Cum 9:00 - 18:30, Pazar - KAPALI

TSUBAKI Nakashıma

Hassas Çelik Bilyalar

bearing_img01

Rulman Çelik Bilyalar

Yüksek karbonlu krom çelik rulman bilyalarımız, tüm rulman uygulamalarında üstünlük sağlamak için yüksek sertlik, yorulmaya karşı üstün direnç, olağanüstü aşınma direnci ve olağanüstü boyutsal kararlılık sağlar.

Paslanmaz Çelik Bilyalar

Kimya ve gıda üretim endüstrileri dahil zorlu ortamlar, paslanmaz çelik bileşenler gerektirir. Paslanmaz Çelik bilyalar, bu yüksek sıcaklık ve yüksek nem uygulama koşullarında yaygın olan pas ve korozyona karşı dayanıklıdır.

Bu malzeme ısıl işlem ve su verme yoluyla sertleştirilir ve bilyalı rulmanlar ve valflerdeki uygulamalar için mükemmel olan olağanüstü mekanik niteliklere sahiptir.
Korozyon direnci ve manyetik olmayan özellikler, ısıl işlem gerektirmeden elde edilir ve çeşitli ürünlerde mükemmel mekanik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılık gösterir.
Pen_

Tükenmez Kalem Bilyaları

Gelişmiş yüzey işleme teknolojilerimiz tükenmez kalem mürekkebi için gereken yüksek performansı sağlar. Mürekkep yetenekleri geliştikçe mükemmel yazma performansı sunmak için yenilikler yapmaya devam ediyoruz.

Çeşitli Metal Bilyaları

Onlarca yıllık deneyim ve ileri teknolojiyle, özel gereksinimlerinizi karşılayacak çeşitli malzemeler sunuyoruz.

Karbon çeliği bilyalar hafif yük rulmanlarında, pres rulmanlarında, tekerler ve düşük yük seviyeli dönen makineler gibi orta yük seviyeli ürünlerde, genellikle yüksek hassasiyet gerektirmeyen menteşeler ve rot başlarında kullanılır.

Darbeli veya şiddetli yağlama ortamında kullanılan rulmanların, aşınma direncini artırmak için sert bir yüzeye ve yumuşak bir iç kısma sahip olması gerekebilir. Karbon ve nitrojeni aynı anda enjekte ederken, söndürme yoluyla yüzeyi sertleştirmek için karbonitleme kapasitesine sahibiz.

Bakır, nikel alüminyum, kurşun vb. gibi demir içermeyen metallerden oluşan bu toplar öncelikle gıda işleme ve diğer endüstrilerde kullanılmaktadır. Gereksinimlerinize göre çeşitli demir dışı toplar sağlayabiliriz.

Semente tungstenli karbür bilyaların yüksek sertliği ve aşınmaya dirençli niteliklerinin yanı sıra şok ve aşınma direncine dayanma yeteneği, tungsten karbürün akış ölçerler, boya püskürtücüler, rulmanlar, pompalar, tükenmez kalemler gibi uygulamalarda kullanım için dikkate alınması gereken mükemmel bir malzeme olmasını sağlar.