Hızlı Destek

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aPazartesi-Cuma: 9:00/18.00

icon_widget_image Dudullu OSB Mah. DES-117 Sk. C 28 Blok No: 12 Ümraniye/İstanbul icon_widget_image +90 216 807 0 806 icon_widget_image [email protected]
+90 216 807 0 806 [email protected] Pzt - Cum 9:00 - 18:30, Pazar - KAPALI
2C Endüstri

2C Endüstri olarak sizleri son teknolojiyi deneyimlemeye davet ediyoruz!

Sektörün öncülerini ve dünya markalarını bir araya getiren en büyük uluslararası sanayi fuarı WIN EURASIA – World of Industry Fuarı’nda 2C Endüstri olarak güçlü iş birliklerimiz ve uzman mühendislik kabiliyetimiz ile sizlerle buluşuyoruz. Yeni mottosunu “Endüstri gelecekle buluşuyor” olarak belirleyen, sektöründe bölgenin en büyük uluslararası sanayi fuarı WIN EURASIA, 7-10 Haziran 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 29’uncu kez düzenleniyor. Bugünün ve geleceğin çığır açan trendleri, yeni nesil teknolojiler ve çözümlerin tanıtılacağı fuarda; sizleri yerli üretim ürünlerimiz ve yurtdışı iş birliklerimiz ile tanışmaya, yenilikçi çözümlerimizi deneyimlemeye davet ediyoruz.

Son teknolojileri kullanarak müşterilerimize dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle çıktığımız bu yolda yenilikçi ve uzman mühendislik deneyimimizi geniş ürün yelpazemizle birleştiriyoruz. Projenizi yakından inceliyor ve ihtiyacınıza özel ürün seçimi yaparak uygulamanıza yüksek verimli bir hareket kabiliyeti kazandırıyoruz. Artan rekabet koşullarında müşterilerimize bir adım önde olma fırsatı sunuyor, müşterilerimiz için güvenilir bir ortak olmayı hedefliyoruz.

2C Endüstri olarak; 7-10 Haziran 2023 tarihleri arasında WIN EURASIA – World of Industry Fuarı’nda 8/F155 numaralı stantta sizleri bekliyoruz.