Hızlı Destek

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aPazartesi-Cuma: 9:00/18.00

icon_widget_image Dudullu OSB Mah. DES-117 Sk. C 28 Blok No: 12 Ümraniye/İstanbul icon_widget_image +90 216 807 0 806 icon_widget_image [email protected]
+90 216 807 0 806 [email protected] Pzt - Cum 9:00 - 18:30, Pazar - KAPALI
  /  Bültenler   /  2C Endüstri Makineleri ile hareket teknolojisinde %100 müşteri memnuniyeti

2C Endüstri Makineleri ile hareket teknolojisinde %100 müşteri memnuniyeti

Hareket teknolojilerinde çok yönlü çözümleri hızlı teslimat seçenekleriyle güç aktarım sektörüne sunan 2C Endüstri Makineleri, en kaliteli endüstriyel ürünleri en uygun fiyata müşterilerine ulaştırmayı istikrarlı bir şekilde sürdürüyor.

2C Endüstri’nin hareket çözümleri:

Vidalı Kriko (Screwjack)

Mecmot marka Screw Jack ürünleri dairesel hareketi lineer harekete çevirerek yük kaldırma, baskı oluşturma gibi uygulamalarda güvenli ve uzun ömürlü çözümler sunar. Tamamen mekanik bir yapısı olmasından dolayı birden fazla ürünün senkron çalıştırılmasında alternatif çözümlere göre avantajlıdır. Mil hareketli ve somun hareketli 2 farklı versiyonu bulunan Vidalı Krikolar, 5 kN’dan 350 kN’a kadar 8 farklı modeliyle her uygulama için ürün alternatifi sağlar.

Yön Değiştirici

Üstün özelliklere sahip Mecmot marka Yön Değiştirici, helis ayna mahruti dişli sistemiyle motordan aldığı hareketi 90 derece çevirerek iletmeyi sağlar. Isıl işlem ile sertleştirilmiş ve profilleri taşlanmış dişlileriyle küçük gövde ebatlarında yüksek tork iletim kapasitesine sahip olan bu ürün; tüm yüzeyleri işlenmiş gövdesi sayesinde kolay montaj imkanı ve 6 farklı gövde yapısı ile 10 Nm’den 2000 Nm’ye kadar tork aralığında çalışma imkanı sağlar.

Lineer Aktüatör

Tamamen mekanik komponentlerden oluşan bir elektromekanik silindir işlevi gören Mecmot Lineer Aktuatör, güçlü tasarımıyla yüksek kuvvetlerde sorunsuz çalışma imkanı sağlar. 

Trapez Mil

Alanında lider firmalardan biri olan Gradel Baudin marka Trapez Mil, birçok özelliğinin yanı sıra uzun ömür açısından optimum bir çözüm sunar.

+90 216 807 08 06

[email protected]
www.2cendustri.com