Hızlı Destek

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aPazartesi-Cuma: 9:00/18.00

icon_widget_image Dudullu OSB Mah. DES-117 Sk. C 28 Blok No: 12 Ümraniye/İstanbul icon_widget_image +90 216 807 0 806 icon_widget_image [email protected]
+90 216 807 0 806 [email protected] Pzt - Cum 9:00 - 18:30, Pazar - KAPALI
2C Endüstri

2C Endüstri: Hareketin Çözümü Tsubaki Zincirde!

İhtiyacınıza yönelik hareketli platformlarınızda kullanabileceğiniz çoklu yük kaldırmada, makaslı platformlarda yer avantajı sağlayan distribütörlüğü yaptığımız Tsubaki markalarına ait Zincir Aktüatör ürün grubumuz ile yer avantajı sağlayın.

ZCA(Zip Chain Actuator), endüstriyel otomasyon sistemlerinde devrim niteliğinde bir çözüm sunuyor. Kullanıcılarımıza daha yüksek verimlilik, daha az bakım gereksinimi ve daha uzun ömürlü bir ürün vaat ediyoruz. Zip Chain Aktüatör, Tsubaki tarafından geliştirilen, itme ve çekme uygulamalarına yönelik özel bir kilitleme zinciridir. Zincirlerini kompakt bir kutuda saklama yeteneği, geleneksel lineer aktüatörlerle karşılaştırıldığında toplam alanda %85’e kadar tasarruf etmenize yardımcı olur.

Dünya standartlarında çözümler sunma ilkesiyle yola çıkan ve son teknolojileri kullanarak müşterilerimize hizmet veren firmamızdan Tsubaki ürünleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.